3D-model – Sideboard 1 HX002M40 Hendrix by Julia Grup
Author Ariel
1 936
Sideboard 1 HX002M40 Hendrix by Julia Grup
Modern Sideboard 1 from the manufacturer Julia Grup from the collection of Hendrix, article: HX002M40. Chest dimensions: length - 1800 mm, height - 850 mm, depth - 450 mm. Mirror New England Gray production Brissi well complements furniture. Dimensions of the mirror: diameter - 780 mm, thickness - 48 mm. Art. 11188. The set includes a flashlight Bree A591R51 from Julia Grup (dimensions: length - 200 mm, width - 200 mm, height - 360 mm), the framework of Arcade 1 Small A815M01 (manufacturer Julia Grup, dimensions: height - 220 mm, width - 170 mm, thickness - 40 mm, pots Socker 901.556.72 IKEA, fern, books.The wall on the background and the floor are not included.